İZMİR FEN LİSESİ
|
|||
2009 ÖSS YERLEŞTİRME SONUÇLARI
|
|||
Sı.No |
ADI
SOYADI
|
YERLEŞTİĞİ
ÜNİVERSİTE
|
YERLEŞTİĞİ
YÜKSEK ÖĞRETİM PROGRAMI
|
1
|
Hikmet COŞKUN | Sabancı Üniversitesi | Müh. Ve Doğa Bil. Prog. (Üstün Başarı Bursu) |
2
|
Volkan ÇEVİK | Hacettepe Üniversitesi | Tıp Fakültesi (İngilizce) |
3
|
Hakan BÜLBÜL | Hacettepe Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
4
|
Ümit İNAN | Boğaziçi Üniversitesi | Elektrik Elektronik Mühendisliği |
5
|
Anıl ÜZÜMCÜOĞLU | Boğaziçi Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği |
6
|
Erdem ŞANAL | Bilkent Üniversitesi | Moleküler Biyoloji ve Genetik (Kapsamlı Burslu) |
7
|
Gizem TABAK | Bilkent Üniversitesi | Elektirik Elektronik Mühendisliği (Kapsamlı Burslu) |
8
|
Fehmi Emre KADAN | ODTÜ | Elektrik Elektronik Mühendisliği |
9
|
Erdost YILDIZ | Hacettepe Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
10
|
Haşim Ekmel ERCAN | Bilkent Üniversitesi | Fizik Bölümü (Kapsamlı Burslu) |
11
|
Anıl DÖNMEZ | Boğaziçi Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği |
12
|
Doğansel TEKER | Boğaziçi Üniversitesi | Elektrik Elektronik Mühendisliği |
13
|
Mert KÖROĞLU | Hacettepe Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
14
|
Efe KÖSE | Boğaziçi Üniversitesi | Elektrik Elektronik Mühendisliği |
15
|
Barışcan KARA | Boğaziçi Üniversitesi | Elektrik Elektronik Mühendisliği |
16
|
Altuğ ŞİMŞEK | Boğaziçi Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği |
17
|
Umutcan DUMAN | ODTÜ | Elektirik Elektronik Mühendisliği |
18
|
Ali Haydar GÜVERÇİNCİ | ODTÜ | Elektirik Elektronik Mühendisliği |
19
|
Ayhan ÜNALMIŞ | Boğaziçi Üniversitesi | Elektirik Elektronik Mühendisliği |
20
|
Ali Selçuk AKYÜZ | ODTÜ | Elektirik Elektronik Mühendisliği |
21
|
Emre SÜNEÇLİ | Boğaziçi Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği |
22
|
Bilçağ AKGÜN | Ege Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
23
|
Arın SARSILMAZ | Boğaziçi Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği |
24
|
Zelal Rojda GÜNGÖRDÜ | İstanbul Üniversitesi | İstanbul Tıp Fakültesi |
25
|
Enis YİĞİTASLAN | Ege Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
26
|
Onuralp KARATÜM | Bilkent Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği (Kapsamlı Burslu) |
27
|
Berkin BOZKUŞ | Boğaziçi Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği |
28
|
Duygu Işınsu TURAN | ODTÜ | Elektrik Elektronik Mühendisliği |
29
|
Nilay DÖNMEZ | İstanbul Üniversitesi | İstanbul Tıp Fakültesi |
30
|
Arda KAPLAN | Sabancı Üniversitesi | İktisadi ve idari Bil. Fak. (Üstün Başarı Bursu) |
31
|
Çağın TANRIVERDİ | Ege Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
32
|
Ömer Çağrı SEMERCİ | Boğaziçi Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği |
33
|
Mehmet Akif ÖDEMİŞ | İstanbul Üniversitesi | İstanbul Tıp Fakültesi |
34
|
Alptuğ KURT | Bilkent Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği (Kapsamlı Burslu) |
35
|
Umutcan UVUT | Boğaziçi Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği |
36
|
Hazar KÖKTEN | Ankara üniversitesi | Tıp Fakültesi |
37
|
Bilgesu ERDOĞAN | Bilkent Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği (Kapsamlı Burslu) |
38
|
Çağlar TAŞKIRAN | ODTÜ | Elektrik Elektronik Mühendisliği |
39
|
Ahmet Said ÇETİNKAYA | Ege Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
40
|
Mine AVCI | Boğaziçi Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği |
41
|
Nur Baki ÇOK | İstanbul Üniversitesi | İstanbul Tıp Fakültesi |
42
|
Hakan KARA | İstanbul Üniversitesi | Cerrahpaşa Tıp Fakültesi |
43
|
Faysal OMAY | İstanbul Üniversitesi | Cerrahpaşa Tıp Fakültesi |
44
|
Serkan ARSLAN | Bilkent Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği (Kapsamlı Burslu) |
45
|
Akın ÖĞRÜK | Bilkent Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği (Kapsamlı Burslu) |
46
|
Merve AYBAL | Ankara Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
47
|
Laleş TUNÇ | Ankara Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
48
|
Meral YILMAZ | Ege Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
49
|
Çağatay ŞAHİN | Bilkent Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği (Kapsamlı Burslu) |
50
|
Nazire Öykü KAYA | İstanbul Teknik Üniversitesi | Mimarlık Fakültesi |
51
|
Cemre CELEN | Bilkent Üniversitesi | Moleküler Biyoloji ve Genetik (Kapsamlı Burslu) |
52
|
Akif AKIN | Ege Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
53
|
Mehmet Emin TEKİN | Uludağ Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
54
|
Berat BODAKÇI | Dokuz Eylül Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
55
|
Gülfem DEMİR | ODTÜ | Bilgisayar Mühendisliği |
56
|
Barışcan ÇİMEN | Hacettepe Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
57
|
Ege Deniz YILDIRIM | Boğaziçi Üniversitesi | Moleküler Biyoloji ve Genetik |
58
|
Ceren YETİMLER | İstanbul Teknik Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği |
59
|
Alican AKDOĞAN | Boğaziçi Üniversitesi | Kimya Mühendisliği |
60
|
Murat UZUN | Boğaziçi Üniversitesi | İnşaat Mühendisliği |
61
|
Sevilay ŞİMŞEK | Ege Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
62
|
Ömer KESKİN | Boğaziçi Üniversitesi | Moleküler Biyoloji ve Genetik |
63
|
Karani Candost AKKAYA | ODTÜ | Fizik Bölümü |
64
|
Ezgi BAKIRCOĞLU | İstanbul Üniversitesi | Cerrahpaşa Tıp Fakültesi |
65
|
Erdem DEREBAŞOĞLU | Bilkent Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği (Destek Burslu) |
66
|
Hacer Nihal TARKAN | ODTÜ | Makine Mühendisliği |
67
|
Ömer Onur KANÇELTİK | Selçuk Üniversitesi | Meram Tıp Fakültesi |
68
|
Emre SEVİNÇ | Celal Bayar Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
69
|
Emine Gizem UZ | İstanbul Teknik Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği |
70
|
Mayıs KABA | Boğaziçi Üniversitesi | Moleküller Biyoloji ve Genetik |
71
|
Eyüpcan KARDAŞ | Celal Bayar Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
72
|
Betül GÜL | 19 Mayıs Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
73
|
Gülizar Deniz GEZER | İstanbul Teknik Üniversitesi | Makine Mühendisliği |
74
|
Öznur BURAN | Afyon Kocatepe Üniversitesi | Tıp Fakültesi |
75
|
Orhan TURFAN | İnönü Üniversitesi | Tıp Fakültesi (İngilizce) |
76
|
Oral Ersoy DOKUMACI | Bilkent Üniversitesi | Elektrik Elektronik Mühendisliği |
77
|
Yasin TÜZÜN | Sabancı Üniversitesi | Ekonomi Yönetim Bil. (Tam Burslu) |
78
|
Anıl Orhan ÇALIŞKOL | Bilkent Üniversitesi | Bilgisayar Müh. (Tam Burslu) |
79
|
Berkay ÇAKAR | İstanbul Teknik Üniversitesi | Elektrik Elektronik Mühendisliği |
80
|
Dilek PEHLİVAN | Boğaziçi Üniversitesi | Matematik Bölümü |
81
|
Müge KATIRCI | Galatasaray Üniversitesi | İşletme |
82
|
Erdal ARABACI | İzmir Ekonomi Üniversitesi | Yazılım Mühendisliği (Burslu) |
83
|
Gizem KONUKSEVEN | Boğaziçi Ü. | İktisat |
84
|
Önol ÜSTÜN | Galatasaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği |
85
|
Hüseyin Ufuk TORAMAN | ODTÜ | İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
86
|
Egemen KELEŞ | Yerleşmedi | Yerleşmedi |
87
|
Kıvanç TUNÇ | Anadolu Üniversitesi | İşletme (Açıköğretim) |
88
|
Umut VAROLGÜNEŞ | YURTDIŞI (ABD) (BURSLU) |
|
|